מארועי השבוע בתרבות וספרות 1-7.12.19

1.12.19 – 18:30 – איך דונטלו, רפאל, קרואג'ו ואחרים מתארים את יוחנן המטביל?
מרצה: ד"ר אפי זיו
מדיטק – גולדה מאיר 6, חולון

1.12.19 – 20:30 – גולת תל אביב: מפגש עם סיגלית בנאי
משיב הרוח – אהרון רבינוביץ' 33, ירושלים
הכניסה חופשית

2.12.19 – 19:30 – חגיגות 80 לקרן התרבות אמריקה-ישראל
גאלה
היכל התרבות – הוברמן 1, תל אביב

2.12.19 – 20:30 – שייקספיר מאוהב בסינפונייטה
בטהובן: "קוריאולן" פתיחה, אופ' 62
הנדל: "מוסיקה על פני המים", סוויטה לתזמורת
הנדל: קונצ'רטו לנבל בסי-במול מז'ור
מנדלסון: "חלום ליל קיץ", אופ' 61 – בשילוב קטעי משחק מהמחזה הנודע מאת שייקספיר.
הסינפונייטה הישראלית באר שבע
ניר קברטי – מנצח
טלי גלזר – נבל
שחקני "גודמן – ביה"ס למשחק בנגב"
המשכן לאמנויות הבמה – באר שבע

3-7.12.19 –  פסטיבל פורום המלחינות Vox Feminae
תל אביב

3.12.19 – 10:30 – אותיות פורחות באוויר
קריאה ב"עד הנה " וביצירות נוספות משל עגנון
מרצה: רוחמה אלבג
מוזיאון טיקוטין לאמנות יפנית – שד' הנשיא 89, חיפה

3.12.19 – 20:00 – שלך, א. כורם
איה כורם בפרשנות אישית לשירי לאונרד כהן
זאפה – חיפה

3.12.19 – 20:30 – שורט'ס להמונים: במה לסיפורים קצרים
סינקופה בר – כיאט 5, חיפה

4.12.19 – 12:00 – יום עיון וקונצרט
Vox Feminae
אוניברסיטת בר אילן

4.12.19 – 20:00 – שיר חדש
המקהלה הקאמרית שליד האקדמיה למוזיקה ולמחול
מנצח: סטנלי ספרבר
קונצרט לקראת נסיעת המקהלה לפסטיבל לבנדובסקי בברלין
אולם נבון – קמפוס גבעת רם, ירושלים

4.12.19 – 21:00 – אלתרמניה: שירים עדכניים בלחנים חדשים למילותיו של נתן אלתרמן
בית היוצר – האנגר 22, נמל תל אביב

5.12.19 – 20:00 – לשיר עם ידיים ולב: לזכרו של הנרי קלאוזנר
עם:
אנסמבל "קורל" בניצוחו של צבי שרף
הרכב 4X4 ניצוחו של דורון שנקר
מקהלת הקיבוץ הארצי בניצוח יובל בן-עוזר
מקהלת מורן בניצוח נעמי פארן
מקהלת העפרוני בניצוח שלי ברלינסקי
אולם רחה פראייר – יקום

5.12.19 – 20:00 – נורית גלרון בהופעה
זאפה – ירושלים

5.12.19 – 20:30 – שלך, א. כורם
איה כורם בפרשנות אישית לשירי לאונרד כהן
מרכז ענב – גן העיר, אבן גבירול 71, תל אביב

5.12.19 – 21:00 – אחינועם ניני בהופעה
אולם צוקר – היכל התרבות, הוברמן 1, תל אביב

6.12.19 – 12:00 – איפה אלה קרי ומה קרה לנוריקו סאן?
הקרנה חגיגית לציון 5 שנים לסרט ופגישה עם דבורית שרגל
סינמטק – הארבעה 5, תל אביב

7.12.19 – 10:30 – מרתון יצירות בטהובן במלאת 250 שנים להולדתו
יבגנייה פיקובסקי כינור
יוני פרחי פסנתר
סונטה לכינור ופסנתר מס'5 בפה מג'ור אופוס  24 "אביב"
סונטה לכינור ופסנתר מס'9 בלה מג'ור אופוס 47 "קרויצר"
צוותא – אבן גבירול 30, תל אביב

7.12.19 – 12:30 – מרתון יצירות בטהובן במלאת 250 שנים להולדתו
אירית רוב פסנתר
הילה צברי פלג אבוב
קרן דביר קלרינט
מאוריציו פאז בסון
שרון פולק קרן יער
חמישייה במי במול מג'ור לפסנתר וכלי נשיפה-עץ אופוס 16
צוותא – אבן גבירול 30, תל אביב

7.12.19 – 20:30 – נשף וינאי
ריקודי ולס ופולקה
הסינפונייטה הישראלית – באר שבע
מנצח: ניר קברטי
כריסטינה מריה פרשר, סופרן
פול ארמין אדלמן, בריטון
רקדנים ורקדניות: מועדון ספורט הריקוד מכבי Tandem
המשכן לאמנויות הבמה – באר שבע

 

בילוי נעים

Share

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *