מארועי השבוע בתרבות וספרות 20-26.10.2019

21.10.19 – 20:30 – שלך, א. כורם: פרשנות אישית לשירי לאונרד כהן
נוקטורנו – בצלאל 7, ירושלים

21.10.19 – 21:00 – שירים שלא הבנתי
עם: גיל חובב
טוקהאוס – נמל תל אביב

22.10.19 – 9:00 – מכורים לספרים
עם: דוד ארליך
תמול שלשום – סלומון 5, ירושלים

22.10.19 – 18:00 – סיור מגדרי וזהויות מצטלבות בהסטוריה של האומנות
מוזיאון תל אביב – שד' שאול המלך 27, תל אביב

22.10.19 – 19:30 – האהבות הגדולות של ספר בראשית
עם: מאיר שלו
קנטה – גג גן העיר, אבן גבירול 71, תל אביב

22.10.19 – 20:00 – אלתרמן בפריז
עם: עילי ראונר, ערן דורפמן, יעל אבקסיס, דוד ניאו בוחבוט ודורית שילה
מוזיקה: סיון קרצ'נר ואדם בן אמיתי
מנחה: ג'רמי פוגל
לבונטין 7 – תל אביב

23-28.10.19 – הפנינג ספרים של הוצאת עם עובד
בית ההסתדרות – ארלוזורוב 93, תל אביב

23.10.19 – 19:00 – עוד הגיגים מבראשית / יצחק הרמן
השקה
תמול שלשום – סלומון 5, ירושלים

23.10.19 – 19:30 – ביוגרפיות תנ"כיות: יצחק
עם: דב אלבוים
קתדרה
מוזיאון ארץ ישראל – חיים לבנון 2, תל אביב

23.10.19 – 19:30 – טקס הענקת פרס ברנר
זוכי פרס ברנר לשנת 2019 – אלי עמיר על ספרו "נער האופניים". אלי אליהו על ספרו "אגרת אל הילדים"
מנחה וקריין: משה טימור
ברכות: צביקה ניר, יו"ר אגודת הסופרים העבריים
דברי ספרות: רחל ינאי
צוותא – אבן גבירול 30, תל אביב
הכניסה חופשית

24-26.10.19 – פסטיבל אינדינגב
מצפה גבולות

24.10.19 – 20:00 – שחר שרים בטהובן וברנשטיין עם הסימפונית הישראלית
בטהובן: הסימפוניה התשיעית
ברנשטיין: מזמורי צ'יצ'סטר
המשכן לאומנויות הבמה – תל אביב

24.10.19 – 20:00 – אחרימן: נתן אלתרמן מול אבות ישורון
לבונטין 7 – תל אביב

24.10.19 – 20:00 – מוצרט – שלוש הסימפוניות האחרונות
התזמורת הקאמרית הישראלית
מנצח: אריאל צוקרמן
מוזיאון תל אביב לאמנות – שד' שאול המלך 27, תל אביב

24.10.19 – 20:30 – מסעו של נער האופניים: מחווה לאלי עמיר
עם: אלי עמיר, ניצה בן דב
עורך ומנחה: בני ציפר
מוזיקה: עופר כלף
בית הקונפדרציה – רח' אמיל בוטה 12, ימין משה, ירושלים

25.10.19 – 10:00 – שיחות על ספרים
עם: יוסי שיין על ספרו "המאה הישראלית והישראליזציה של היהדות"
בית דניאל – בני דן 62, תל אביב

25.10.19 – 12:00 – בדרך הביתה: מופע מחווה לאסף ענברי
עם: אסף ענברי, דב אלבוים, איתן גרין, צביה ולדן, אפרת בן צור, ערן צור, דניאל סלומון, אסף רוט, קרן טננבאום
ניהול מוסיקלי: ערן צור
מדיטק – גולדה מאיר 6, חולון

25.10.19 – 14:00 – תמונות שרות
עם: זמרי האנסמבל הקולי הישראלי
מוזיאון תל אביב לאמנות – שד' שאול המלך 27, תל אביב

25.10.19 – 16:00 – קול ששי חי על הבמה
עם: ירון אנוש
צוותא – אבן גבירול 30, תל אביב

25.10.19 – 20:00 – יוני רכטר בהופעה
ברלה מיוזיק קלאב – להבות חביבה

26.10.19 – 11:11 – שחרית מוזיקלית: כשהקלאסי פוגש את הג'אז
נעם בוכמן חליל, רון טרכטמן פסנתר
סלבה קוזודוי קונטרבאס, רוני הולן  תופים
י. ס. באך: פרקים מתוך סונטות לחליל ומקלדת
שבהשראתם נכתבה היצירה "ג'אז סבסטיאן באך – מפגשים באקראי"
קלוד בולינג: סוויטה לחליל וג'אז טריו
לחליל וג'אז טריו: ברוק ובלו,סנטימנטלי, אירי, מהיר
Baroque and Blue, Sentimentale, Irlandaise, Veloce.
ז'אן מישל דמאססונטה קונצרטית  SONATE EN CONCERTלחליל, קונטרבס ופסנתר
יורי ברנר:  ג'אז סבסטיאן באך, מפגשים באקראי לחליל  וג'אז טריו
צוותא – אבן גבירול 30, תל אביב

26.10.19 – 11:30 – איתמר פוגש ארנב
מאת: דוד גרוסמן ויוני רכטר
אורח מיוחד: דויד גרוסמן (מספר)
אלי גורנשטיין, ארנב
עדי צ'זרה, איתמר
זמרי האנסמבל הקולי הישראלי
תומר בר, פסנתרן

26.10.19 – 20:00 – חגיגת מחזות זמר
מתחם התחנה – תל אביב
הכניסה חופשית

26.10.19– 20:00 – מוצרט – שלוש הסימפוניות האחרונות
התזמורת הקאמרית הישראלית
מנצח: אריאל צוקרמן
מוזיאון תל אביב לאמנות – שד' שאול המלך 27, תל אביב

26.10.19 – 21:00 – אורח בלתי צפוי
התזמורת הקאמרית הקיבוצית נתניה
מנצח: כריסטיאן לינדברג | סולן: נילס לאנדגרן – אמן ג'אז
לודוויג ואן בטהובן: סימפוניה מס' 7
ריצ'רד רוג'רס: נעימה מסורתית/עיבוד מגנוס לינדגרן: "הקריסטלים מפינה"
בנגט ארנה וולין/ עיבוד מגנוס לינדגרן: פרידה
פרדריק הוגברג:  "האחים רודולפיני".
אולם המופעים – גבעת ברנר

 

בילוי נעים

Share

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *