מארועי השבוע בתרבות וספרות – 27.10-2.11.19

27.10.19 – 10:00 – דבורה בארון: היה אביב בעיירה
מרצה: ד"ר רוחמה אלבג
מדיטק – גולדה מאיר 6, חולון

27.10.19 – 10:30 – המשפחה הראשונה
מרצה: פרופ' חיים באר
מוזיאון טיקוטין לאמנות יפנית – שד' הנשיא 89, חיפה

27.10.09 – 19:30– אורח בלתי צפוי
התזמורת הקאמרית הקיבוצית נתניה
מנצח: כריסטיאן לינדברג | סולן: נילס לאנדגרן – אמן ג'אז
לודוויג ואן בטהובן: סימפוניה מס' 7
ריצ'רד רוג'רס: נעימה מסורתית/עיבוד מגנוס לינדגרן: "הקריסטלים מפינה"
בנגט ארנה וולין/ עיבוד מגנוס לינדגרן: פרידה
פרדריק הוגברג:  "האחים רודולפיני".
בית גבריאל – מועצה אזורית עמק הירדן

27.10.19 – 19:30 –  כתב העת "נכון – אוטופיה ודיסטופיה בספרות"
גליון 3 – השקה
סיפור פשוט – שבזי 36, תל אביב

28.10.19 – 20:00 – שלך, א. כורם
תרגומים חדשים בפרשנות אישית לשירי לאונרד כהן
עם: איה כורם
אורח: שי אברהמסון
זאפה – הרצליה

28.10.19 – 20:30 – ברוב קולות
האנסמבל הקולי הישראלי
מנצח: יובל בן-עוזר
מוזיקה לשתיים, שלוש וארבע מקהלות
המשכן לאומנויות הבמה – הפלמ"ח 2א', רעננה

29.10.19 – 19:00 – משורר הספריה מארח את עדנה גורני ויהונתן פרלמן
עורך ומנחה: מרדכי גלילי
בית אריאלה – שאול המלך 25, תל אביב

29.10.19 – 19:00 – פתוח סגור פתוח: ארוע לזכרו של יהודה עמיחי
תמול שלשום – סלומון 5, ירושלים

29.10.19 – 19:30 – חנויות קנמון: מפגש על ברונו שולץ
בית אריאלה – שאול המלך 25, תל אביב

29.10.19 – 19:30 – אתגר קרת: על נהגי אוטובוס ונהגים אחרים
קנטה – גן העיר, אבן גבירול 71, תל אביב

29.10.19 – 20:00- אורח בלתי צפוי
התזמורת הקאמרית הקיבוצית נתניה
מנצח: כריסטיאן לינדברג | סולן: נילס לאנדגרן – אמן ג'אז
לודוויג ואן בטהובן: סימפוניה מס' 7
ריצ'רד רוג'רס: נעימה מסורתית/עיבוד מגנוס לינדגרן: "הקריסטלים מפינה"
בנגט ארנה וולין/ עיבוד מגנוס לינדגרן: פרידה
פרדריק הוגברג:  "האחים רודולפיני".
אולם המופעים – קבוץ דורות

29.10.19 – 20:00 – מיסה של באך, רקוויאם של מוצרט
הקאמרטה הישראלית, ירושלים
אבנר בירון מנצח
דניאלה סקורקה סופרן
ניצן אלון מצו סופרן
דניאל יוהנסון טנור
פליקס קמפ –בריטון
יוסף ברדנשוילי / דמות, לתזמורת קאמרית
י. ס. באך / מיסה לותרנית, רי"ב 235
מוצרט / רקוויאם, ק' 626
תאטרון ירושלים – מרכוס 20, ירושלים

29.10.19 – 20:30 – ברוב קולות
האנסמבל הקולי הישראלי
מנצח: יובל בן-עוזר
מוזיקה לשתיים, שלוש וארבע מקהלות
מוזיאון תל אביב לאמנות – שד' שאול המלך 27, תל אביב

30.10.19 – 18:00 – קריאה מזרחית: מפגש עם תהילה חכימי
בית אחותי – מטלון 70, תל אביב
הכניסה חופשית

30.10.19 –  19:30 – מה עושים עם רעיון?
מפגש כתיבה חד-פעמי בהנחיית מיכל קובזמן
סדנאות הבית – נעם 2, יפו

30.10.19 – 20:00 – אורח בלתי צפוי
התזמורת הקאמרית הקיבוצית נתניה
מנצח: כריסטיאן לינדברג | סולן: נילס לאנדגרן – אמן ג'אז
לודוויג ואן בטהובן: סימפוניה מס' 7
ריצ'רד רוג'רס: נעימה מסורתית/עיבוד מגנוס לינדגרן: "הקריסטלים מפינה"
בנגט ארנה וולין/ עיבוד מגנוס לינדגרן: פרידה
פרדריק הוגברג:  "האחים רודולפיני".
מוזיאון תל אביב לאמנות – שד' שאול המלך 27, תל אביב

30.10.19 – 20:00 – מיסה של באך, רקוויאם של מוצרט
הקאמרטה הישראלית, ירושלים
אבנר בירון מנצח
דניאלה סקורקה סופרן
ניצן אלון מצו סופרן
דניאל יוהנסון טנור
פליקס קמפ –בריטון
יוסף ברדנשוילי / דמות, לתזמורת קאמרית
י. ס. באך / מיסה לותרנית, רי"ב 235
מוצרט / רקוויאם, ק' 626
אלמא – מרכז אמנויות, זכרון יעקב

30.10.19 – 20:00 – קונצרט פתיחת העונה
התזמורת הסימפונית ירושלים
מנצח: סטיבן סלואן
הסימפוניה מס׳ 6, הבוקר, מאת היידן
ציפור האש (בגרסת 1919) מאת סטרווינסקי
הסימפוניה מס׳ 3, ארואיקה, מאת בטהובן
הלל לירושלים: פתיחה׳, יצירה חדשה מאת המלחינה הישראלית אביה קופלמן
תאטרון ירושלים – מרכוס 20, ירושלים

31.10.19 – 19:30 – מפגש עם נועה ידלין
מרכז השחמט – רמת אביב

31.10.19 – 20:00 – אורח בלתי צפוי
התזמורת הקאמרית הקיבוצית נתניה
מנצח: כריסטיאן לינדברג | סולן: נילס לאנדגרן – אמן ג'אז
לודוויג ואן בטהובן: סימפוניה מס' 7
ריצ'רד רוג'רס: נעימה מסורתית/עיבוד מגנוס לינדגרן: "הקריסטלים מפינה"
בנגט ארנה וולין/ עיבוד מגנוס לינדגרן: פרידה
פרדריק הוגברג:  "האחים רודולפיני".
אולם המופעים – עין השופט

31.10.19 – 20:00 – קפקא בבית ביאליק
ערב חגיגי לציון 100 שנים ל"מכתב אל האב"
בית ביאליק – ביאליק 22, תל אביב

31.10.19– 20:30 – מיסה של באך, רקוויאם של מוצרט
הקאמרטה הישראלית, ירושלים
אבנר בירון מנצח
דניאלה סקורקה סופרן
ניצן אלון מצו סופרן
דניאל יוהנסון טנור
פליקס קמפ –בריטון
יוסף ברדנשוילי / דמות, לתזמורת קאמרית
י. ס. באך / מיסה לותרנית, רי"ב 235
מוצרט / רקוויאם, ק' 626
בית התרבות – סביון

1.11.19 – 10:30 – "אהבה עד כלות": חילופי מכתבים בין דוד פוגל לבין רעייתו עדה נדלר-פוגל
משתתפים: פרופ' דן לאור פרופ' יגאל שוורץ
קטעי קריאהמיכה סלקטר / אולה שור סלקטר
שירה: מיקה הרי / הראל ליסמן
מנהל מוסיקלי: רמי הראל
מנחהציפי גון גרוס
צוותא – אבן גבירול 30, תל אביב

1.11.19 – 11:00 – אורח בלתי צפוי
התזמורת הקאמרית הקיבוצית נתניה
מנצח: כריסטיאן לינדברג | סולן: נילס לאנדגרן – אמן ג'אז
לודוויג ואן בטהובן: סימפוניה מס' 7
ריצ'רד רוג'רס: נעימה מסורתית/עיבוד מגנוס לינדגרן: "הקריסטלים מפינה"
בנגט ארנה וולין/ עיבוד מגנוס לינדגרן: פרידה
פרדריק הוגברג:  "האחים רודולפיני".
אולם המופעים – עין החורש

1.11.19 – 13:00 – מיסה של באך, רקוויאם של מוצרט
הקאמרטה הישראלית, ירושלים
אבנר בירון מנצח
דניאלה סקורקה סופרן
ניצן אלון מצו סופרן
דניאל יוהנסון טנור
פליקס קמפ –בריטון
יוסף ברדנשוילי / דמות, לתזמורת קאמרית
י. ס. באך / מיסה לותרנית, רי"ב 235
מוצרט / רקוויאם, ק' 626
מוזיאון תל אביב לאמנות

1.11.19 – 14:00 – דיסנילוגיה: קיצור תולדות הנסיכות
עם: דורון פישלר
בר גיורא – אבן גבירול 30, תל אביב

2.11.19 – 11:11 – שחרית מוזיקלית: 200 שנה להולדתה של קלרה שומן
רביעיית הפסנתר פילומוסיקה:
נדיה ווינטראוב פסנתר
עם חברי התזמורת הפילהרמונית הישראלית:
ילנה טישין כינור, אברהם לוונטל ויולה, דמיטרי גולדמן צ'לו,
שמואל גלזר כנר אורח
קלרה ויק שומן: רומנסה לכינור ופסנתר אופוס 22 מס.1 אנדנטה מולטו
סקרצו מספר 1 לפסנתר אופוס 14 מספר 2  בדו מינור
טריו פסנתר אופוס 17 בסול מינור
רוברט שומן: חמישיית פסנתר אופוס 44 במי במול מז'ור
צוותא – אבן גבירול 30, תל אביב

2.11.19 – 20:00 – מיסה של באך, רקוויאם של מוצרט
הקאמרטה הישראלית, ירושלים
אבנר בירון מנצח
דניאלה סקורקה סופרן
ניצן אלון מצו סופרן
דניאל יוהנסון טנור
פליקס קמפ –בריטון
יוסף ברדנשוילי / דמות, לתזמורת קאמרית
י. ס. באך / מיסה לותרנית, רי"ב 235
מוצרט / רקוויאם, ק' 626
מוזיאון תל אביב לאמנות

2.11.19 – 20:30 –  מוזתיקה
גנס סולם ביאלוברודה (צרפת– כינור
ז'אן סולם (צרפת) – ויולה
אברי לויתן – ויולה
ז'ולייט בושאמפ (צרפת– כינור
איתן אדרי – ויולה
ליה חן פרלוב – צ'לו
תמיר נעמן-פרי – צ'לו
רביעיית יאבוס (אוסטריה): מארי-תרז שוולינגר – כינור, אלכסנדרה מוזר – כינור, אנושקה צידלינסקי – ויולה, אוסקר האגן – צ'לו
בטהובןרביעיית כלי קשת מס' 4 בדו מינור, אופ. 18 מס' 4
ברהמס: חמישיית כלי קשת מס' 1 בפה מז'ור, אופ. 88
צ'ייקובסקישישיית כלי קשת ברה מינור, אופ. 70, "זיכרונות מפירנצה"
הקונסרבטוריון הישראלי למוזיקה – לואי מרשל 25, תל אביב

 

בילוי נעים

Share

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *