מארועי השבוע בתרבות וספרות 3-10.11.19

3.11.19 – 18:30 – אדריכלות הכנסייה: פענוח הצופן הנוצרי באומנות
עם: ד"ר אפי זיו
מדיטק – גולדה מאיר 6, חולון

3.11.19 – 20:00 – אורח בלתי צפוי
התזמורת הקאמרית הקיבוצית נתניה
מנצח: כריסטיאן לינדברג | סולן: נילס לאנדגרן – אמן ג'אז
לודוויג ואן בטהובן: סימפוניה מס' 7
ריצ'רד רוג'רס: נעימה מסורתית/עיבוד מגנוס לינדגרן: "הקריסטלים מפינה"
בנגט ארנה וולין/ עיבוד מגנוס לינדגרן: פרידה
פרדריק הוגברג:  "האחים רודולפיני".
היכל התרבות – נתניה

3.11.19 – 20:00 – מיסה של באך, רקוויאם של מוצרט
הקאמרטה הישראלית, ירושלים
אבנר בירון מנצח
דניאלה סקורקה סופרן
ניצן אלון מצו סופרן
דניאל יוהנסון טנור
פליקס קמפ –בריטון
יוסף ברדנשוילי / דמות, לתזמורת קאמרית
י. ס. באך / מיסה לותרנית, רי"ב 235
מוצרט / רקוויאם, ק' 626
מוזיאון תל אביב לאמנות

4.11.19 – 20:00  – מאחורי הגדר החיה: שיחה פתוחה עם דורית רביניאן
מרכז קהילתי בת-ציון – בת ציון 10, תל אביב
הכניסה חופשית

5.11.19 – 19:00 – "אבקועים": השקה
טנג'יר – יהודה הלוי 93, תל אביב

5.11.19 – 19:30 – ויסלבה שימבורסקה: סוף והתחלה
עם: פרופ' נסים קלדרון
קנטה – גן העיר, אבן גבירול 71, תל אביב

5.11.19 – 21:00 – הפרוטוקול של גלעד
הקרנה ושיחה עם במאית הסרט: דבורית שרגל ועם הוריו של גלעד
סינמטק – הארבעה 5, תל אביב

6.11.19 – 18:00 – רונית מטלון: אחרי שנתיים
ספרות פלוס
בניין גילמן – הפקולטה למדעי הרוח, אוניברסיטת תל אביב
הכניסה חופשית

6.11.19 – 19:30 – קונכיות / גונן נשר
השקה
תולעת ספרים – מזא"ה 7, תל אביב
הכניסה חופשית

6.11.19 – 19:30 – קרוואג'ו – הבשורה
עם: יונתן הירשפלד
קתדרה
מוזיאון ארץ ישראל – חיים לבנון 2, תל אביב

7.11.19 – 17:30 – שקיעת השמש: תולדותיו של מוטיב רומנטי גדול (שירה, ציור, מוזיקה)
עם: פרופ' אריאל הירשפלד
קתדרה
מוזיאון ארץ ישראל – חיים לבנון 2, תל אביב

7.11.19 – 20:00 – בין צרפת לישראל
התזמורת הקאמרית הישראלית
קרן קָגַרְלִיצְקִי מנצחת
דנה מַרְבַּך סופרן
דניאלה סְקוֹרְקָה סופרן
גלוק 
הפתיחה, "מחול הרוחות הטובות" ו"מחול הפוּריות" מתוך "אוֹרְפֵיאוּס ואֵאוּרִידִיקֶה"
היידן סימפוניה 86  "פריז"
ראמו
אריות מתוך "פיגמליון", "פְּלַטֶה", "קַסְטוֹר ופּוֹלוּקְס" ו"האינדיאנים האצילים"
אביה קוֹפֶּלְמָן 
״מוקדם ומאוחר״ לסופרן ולתזמורת קאמרית
לולי
מוזיאון תל אביב לאמנות – שד' שאול המלך 27, תל אביב

7.11.19 – 20:30 – תמונת אשה: משירי תרצה אתר
מרכז ענב לתרבות – גן העיר, אבן גבירול 71, תל אביב

7.11.19 – 20:30 – מאחורי השירים
יואב קוטנר מארח את אחינועם ניני וגיל דור
היכל התרבות – הוברמן 1, תל אביב

8.11.19 – 11:30 – ברוב קולות
האנסמבל הקולי הישראלי
מנצח: יובל בן-עוזר
מוזיקה לשתיים, שלוש וארבע מקהלות
הכנסיה הסקוטית – ירושלים

8.11.19 – 11:30 – י"ח ברנר מתעד את גירוש תל-אביב
עם: קובי מידן
קתדרה
מוזיאון ארץ ישראל – חיים לבנון 2, תל אביב

8.11.19 – 14:00 – אריק איינשטיין: סיפור אהבה – שש שנים לפטירתו
עם: יואב קוטנר
טוקהאוס – נמל תל אביב

8.11.19 – 14:00 – סודה של הרמיוני
עם: אמנון הלל
בר גיורא – אבן גבירול 30, תל אביב

9.11.19– 20:00 – בין צרפת לישראל
התזמורת הקאמרית הישראלית
קרן קָגַרְלִיצְקִי מנצחת
דנה מַרְבַּך סופרן
דניאלה סְקוֹרְקָה סופרן
גלוק 
הפתיחה, "מחול הרוחות הטובות" ו"מחול הפוּריות" מתוך "אוֹרְפֵיאוּס ואֵאוּרִידִיקֶה"
היידן סימפוניה 86  "פריז"
ראמו
אריות מתוך "פיגמליון", "פְּלַטֶה", "קַסְטוֹר ופּוֹלוּקְס" ו"האינדיאנים האצילים"
אביה קוֹפֶּלְמָן 
״מוקדם ומאוחר״ לסופרן ולתזמורת קאמרית
לולי
מוזיאון תל אביב לאמנות – שד' שאול המלך 27, תל אביב

9.11.19 – 21:00 – עוד לבנה בחומה: 30 שנה לנפילת חומת ברלין
עם: דוד ויצטום
טוקהאוס – נמל תל אביב

 

בילוי נעים

Share

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *