ארכיון תגיות: לוח ארועים

מארועי השבוע בתרבות וספרות 10-16.11.2019

10.11.19 – 20:30 – אנסמבל סולני תל אביב
סופרן: קרן הדר
פסנתר: תום בורו
גרשוין – שיר ערש
מוצרט – קונצ'רטו לפסנתר מס' 12
בעז בן משה – "התפוח המתוק" – שירי אהבה  לטקסטים של שייקספיר,וויילד ועוד
גרשוין – שירים לקול ולתזמורת
ארגוב –  שיר משמר, זה לא בשבילי
עידן רייכל – ממעמקים, מחכה
הקונסרבטוריון הישראלי למוזיקה – לואי מרשל 25, תל אביב

10.11.19 – 21:00 – על רציחות פוליטיות
פודקאסט לייב של האוניברסיטה הפתוחה וגלי צה"ל
עם: פרופ' תמר הרמן ופרופ' אורן סופר אדרבא
טוקהאוס – נמל תל אביב

להמשיך לקרוא

Share

מארועי השבוע בתרבות וספרות 3-10.11.19

3.11.19 – 18:30 – אדריכלות הכנסייה: פענוח הצופן הנוצרי באומנות
עם: ד"ר אפי זיו
מדיטק – גולדה מאיר 6, חולון

3.11.19 – 20:00 – אורח בלתי צפוי
התזמורת הקאמרית הקיבוצית נתניה
מנצח: כריסטיאן לינדברג | סולן: נילס לאנדגרן – אמן ג'אז
לודוויג ואן בטהובן: סימפוניה מס' 7
ריצ'רד רוג'רס: נעימה מסורתית/עיבוד מגנוס לינדגרן: "הקריסטלים מפינה"
בנגט ארנה וולין/ עיבוד מגנוס לינדגרן: פרידה
פרדריק הוגברג:  "האחים רודולפיני".
היכל התרבות – נתניה

3.11.19 – 20:00 – מיסה של באך, רקוויאם של מוצרט
הקאמרטה הישראלית, ירושלים
אבנר בירון מנצח
דניאלה סקורקה סופרן
ניצן אלון מצו סופרן
דניאל יוהנסון טנור
פליקס קמפ –בריטון
יוסף ברדנשוילי / דמות, לתזמורת קאמרית
י. ס. באך / מיסה לותרנית, רי"ב 235
מוצרט / רקוויאם, ק' 626
מוזיאון תל אביב לאמנות

להמשיך לקרוא

Share

מארועי השבוע בתרבות וספרות – 27.10-2.11.19

27.10.19 – 10:00 – דבורה בארון: היה אביב בעיירה
מרצה: ד"ר רוחמה אלבג
מדיטק – גולדה מאיר 6, חולון

27.10.19 – 10:30 – המשפחה הראשונה
מרצה: פרופ' חיים באר
מוזיאון טיקוטין לאמנות יפנית – שד' הנשיא 89, חיפה

27.10.09 – 19:30– אורח בלתי צפוי
התזמורת הקאמרית הקיבוצית נתניה
מנצח: כריסטיאן לינדברג | סולן: נילס לאנדגרן – אמן ג'אז
לודוויג ואן בטהובן: סימפוניה מס' 7
ריצ'רד רוג'רס: נעימה מסורתית/עיבוד מגנוס לינדגרן: "הקריסטלים מפינה"
בנגט ארנה וולין/ עיבוד מגנוס לינדגרן: פרידה
פרדריק הוגברג:  "האחים רודולפיני".
בית גבריאל – מועצה אזורית עמק הירדן

להמשיך לקרוא

Share

מארועי השבוע בתרבות וספרות 20-26.10.2019

21.10.19 – 20:30 – שלך, א. כורם: פרשנות אישית לשירי לאונרד כהן
נוקטורנו – בצלאל 7, ירושלים

21.10.19 – 21:00 – שירים שלא הבנתי
עם: גיל חובב
טוקהאוס – נמל תל אביב

22.10.19 – 9:00 – מכורים לספרים
עם: דוד ארליך
תמול שלשום – סלומון 5, ירושלים

להמשיך לקרוא

Share

מארועי השבוע בתרבות וספרות 13-19.10.19

14.10.19 – 21:00 – בוא שיר עברי: המוזיקה הישראלית והשפה העברית
עם: ד"ר רוביק רוזנטל, יוני אילת
פסנתר: גלעד שפירא
טוקהאוס – נמל תל אביב

15-17.10.19 – פסטיבל אייקון 2019
הפסטיבל ה- 23 למדע בדיוני, פנטזיה ומשחקי תפקידים
סינמטק תל אביב ואשכול פיס הסמוך

15.10.19 – 16:00 – מטר על מטר: פסטיבל ירושלים לשירה
אתרים שונים בירושלים

להמשיך לקרוא

Share

מארועי השבוע בתרבות וספרות – 6-12.10.2019

6.10.19 – 20:00 – תפילות אחרות
מקהלת הקיבוץ הארצי
מנצח: יובל בן עוזר
סופרן: קרן הדר
אוניברסיטת בריגהאם יאנג – ירושלים

6.10.19 – 21:30 – מחפשים את בוב דילן
קובי מידן ואיתי פרל
Gray – יהוד

להמשיך לקרוא

Share

מארועי השבוע בתרבות וספרות 22-28.9.2019

22.9.19 – 19:00 – ירושלים מקום התאווה / מיכל גוברין
השקה
תולעת ספרים – מזא"ה 7, תל אביב

22.9.19 – 19:00 – החלון והמדרגות / עמרי חורש
השקה חגיגית
מרכז הצעירים – מזא"ה 9, תל אביב

22.9.19 – 19:30 – מאיר שלו: סיפור אהבה עם השפה העברית
קנטה – גן העיר, אבן גבירול 71, תל אביב

23.9.19 – 19:00 – אִי M / חביבה פדיה
השקה
תולעת ספרים – מזא"ה 7, תל אביב

23.9.19 – 19:00 – בזמן: מסעות בלוח השנה היהודי / דליה מרקס
שיחה עם דליה דורנר
תמול שלשום – סלומון 5, ירושלים

להמשיך לקרוא

Share

מארועי השבוע בתרבות וספרות 14-21.9.19

15.9.19 – 19:30 – ויסלבה שימבורסקה: סוף והתחלה
עם: פרופ' נסים קלדרון
הנסיך הקטן – נחלת בנימין 18, תל אביב

18.9.19 – 20:00 – לאה: עיבוד לבמה של הספר "והוא האור"
אנמסבל פספורט
מוזיאון תל אביב לאמנות
שד' שאול המלך 27, תל אביב

19.9.19 – 19:30 – הולכים לעיבוד – מפגש עם הסופרת נעה ידלין
מרכז קהילתי – בית פרנקפורט
קיציס 23, הדר יוסף, תל אביב

20.9.19 – 14:00 – הנסיכה והעדשה המגדרית: יצוגי מגדר ואהבה בסרטי הקולנוע של דיסני
עם: גיל מרקוביץ
טוקהאוס – נמל תל אביב

20.9.19 – 14:00 – בנקסי: האיש שהפיל בפח את עולם האמנות
עם: יונתן גת
וודו בר – שד' בן ציון 1, תל אביב

21.9.19 – 20:30 – רישומים
מוזיקה קאמרית ישראלית מאת איל אדלר, שי כהן, עודד אסף, מרק קופיטמן, יחזקאל בראון.|
ברכה קול, מצו סופרן. עמית דולברג, פסנתר. יוני גוטליבוביץ', צ'לו
גלריה מיזנה בלומנטל – מוזיאון תל אביב לאמנות
שד' שאול המלך 27, תל אביב

21.9.19 – 21:00 – מיקיס תאודורקיס: זורבה היווני
מקהלת הקיבוץ הארצי
מנצח – יובל בן עוזר
אלט – אפרודיטי טסיטסו-קמפלי
נגן בוזוקי – ישראל יפרח
מספר – ירון אנוש
הסינפונייטה הישראלית באר שבע
המשכן לאמנויות הבמה – שדרות רגר 41, באר שבע

21.9.19 – לאונרד כהן: החיים והשירים
עם: קובי מידן ואיתי פרל
טוקהאוס – נמל תל אביב

בילוי נעים

Share