לוח ארועים שבועי

מבחר אירועי תרבות וספרות המתקיימים השבוע ברחבי הארץ

מארועי השבוע בתרבות וספרות 29.12.19 – 4.1.20

שבוע חדש, שנה חדשה. אלה כמה מארועי השבוע הקרוב. אם תרצו

29.12.19 – 20:00 – הפילהרמונית הצעירה בחיפה
מנצח וסולן: איתי צרי
אדוארד אלגר: לארגטו מתוך סרנדה למיתרים במי מינור אופ. 20
יוזף היידן: קונצ'רטו לצ'לו בדו מז'ור
סזאר פרנק: סימפוניה ברה מינור
ז'ורז' ביזה: קטעים מתוך סואיטות "כרמן"
אודיטוריום חיפה – שד' הנשיא 138

29.12.19 – 20:30 – הנדל: יהודה המכבי
האנסמבל הקולי הישראלי
מנצח: יובל בן עוזר
שחקן: תומר שרון
דניאלה סקורקה: סופרן
אלון הררי: אלט
רון זילברשטיין: טנור
עודד רייך: בס
נגני התזמורת הסימפונית ירושלים
המשכן לאומנויות הבמה – רעננה

29.12.19 – 20:30 – חנוכריסמס: קונצרט חגיגי
עם: אנסמבל זמרי מורן
צוותא – אבן גבירול 30, תל אביב

30.12.19 – 20:30 – האפיפיור לובשת פראדה: בין אופנה לדת
עם: יערה קידר
מרכז ענב לתרבות – גן העיר, אבן גבירו 71, תל אביב

31.12.19- – 17:00 – קוראים עמוס עוז
במלאת שנה לפטירתו
קתדרה
מוזיאון ארץ ישראל – חיים לבנון 2, תל אביב

31.12.19 – 20:00 – געגועים לשנות ה-60
עם: להקת הסיקסטיז
מוזיאון תל אביב לאמנות – שד' שאול המלך 27, תל אביב

31.12.19 – 20:30 – יהדות ישראלית על פי אלתרמן
מרכז ברודט – צייטלין 22, תל אביב

1.1.20 – 18:30 – אמנות בדלת האחורית: מוואן גוך ועד לסימפסונים
מרצה: תמר סופר
מדיטק – גולדה מאיר 6, חולון

1.1.20 – 19:30 – שדרכם ליטול ואין דרכם לתת
מרצה: חיים באר
קתדרה
מוזיאון ארץ ישראל – חיים לבנון 2, תל אביב

1.1.20 – 19:30 – המגדלנה: ארטמיזיה ג'נטילסקי והקרווג'יזם הנשי
מרצה: יונתן הירשפלד
קתדרה
מוזיאון ארץ ישראל – חיים לבנון 2, תל אביב

1.1.20 – 20:00 – קול האהבה
אנסמבל מצו-דיוינה מארחים את קלייר דבונו
מוסיקה קאמרית מימי הביניים ופניני בארוק עם יצירות מאיטליה וצרפת.
אולם צוקר – היכל התרבות, הוברמן 1, תל אביב

2.1.20 – 11:00 – איך לתרגם נכון?
מרצה: פרופ' נסים קלדרון
אורח: דורי פרנס
מדיטק – גולדה מאיר 6, חולון

2.1.20 – 17:30 – יום הדין האחרון
עם: יסכה הרני וד"ר דורון לוריא
קתדרה
מוזיאון ארץ ישראל – חיים לבנון 2, תל אביב

2.1.20 – 20:00 – ארץ עיר ילדה: סלון ספרותי מוזיקלי
אצל יעל נוסבאום

2.1.20 – 20:00 – המטפחת של ורוניקה – הספרות הישראלית והברית החדשה
ערב לכבוד צאת ספרה של רות קרטון בלום
בית ביאליק – ביאליק 22, תל אביב

2.1.20 – 20:30 –  הנדל: יהודה המכבי
האנסמבל הקולי הישראלי
מנצח: יובל בן עוזר
שחקן: תומר שרון
דניאלה סקורקה: סופרן
אלון הררי: אלט
רון זילברשטיין: טנור
עודד רייך: בס
נגני התזמורת הסימפונית ירושלים
מוזיאון תל אביב לאמנות – שד' שאול המלך 27, תל אביב

3.1.20 – 11:00 – שנה בלי עמוס עוז
עריכה והנחייהעודד קוטלר
משתתפים: אבשלום (אבו)  וילן, שי חולדאי, בלהה בן אליהו, שירה חדד
שירה וקריאהלאורה ריבלין ושאול בסר
צוותא – אבן גבירול 30, תל אביב

3.1.20 – 21:30 – אחינועם ניני וגיל שוחט
היכל התרבות – קרית מוצקין

4.1.20 – 11:11 – שחרית מוזיקלית: מנדלסון, ברהמס, פורה
שולי ווטרמן ויולה
יוני עציון צ'לו
אנה קייסרמן פסנתר
מנדלסון: טריו 2 בדו מינור
ברהמס: טריו אופוס 101 בדו מינור
פורה: רביעייה בדו מינור אופוס 15
צוותא – אבן גבירול 30, תל אביב

4.1.20 – 11:30 – איתמר פוגש ארנב
אופרה לילדים מאת דוד גרוסמן ויוני רכטר
במאי: אלי גורנשטיין
אורח מיוחד: דוד גרוסמן (מספר)
אלי גורנשטיין (ארנב)
עדי צ'זרה (איתמר)
זמרי האנסמבל הקולי הישראלי
לטם עזנר, מעבדת
תומר בר, פסנתרן
מוזיאון תל אביב לאומנות – שד' שאול המלך 27, תל אביב

4.1.20 – 19:30 – מריאן ולאונרד
סינמטק – הארבעה 5, תל אביב

 

בילוי נעים

מארועי השבוע בתרבות וספרות 22-28.12.19

כן, תמונה קצת אחרת השבוע, כי השבוע אארח את איגי דיין לשיחה על ספרו "חוה" בערב של ספרים בסמטה.
יום חמישי – 26.12.19 בשעה 20:30 בתאטרון הסמטה ביפו

וליתר הארועים השבוע:

22-25.12.19 – פסטיבל תל אביב לשירה

22-30.12.19 – תחרויות האביב 2020
קרן התרבות אמריקה-ישראל
מוזיאון תל אביב לאמנות – שד' שאול המלך 27, תלאביב

22.12.19 – 10:30 – בדרך אל העקדה
הגיבורים הטרגיים של המקרא בראי השירה העברית
מרצה: פרופ' חיים באר
מוזיאון טיקוטין לאמנות יפנית – שד' הנשיא 89, חיפה

22.12.19 – 20:00 – שחרורו של רוג'רו מהאי של אלצ'ינה
אופרה בבימוי מלא מאת: פנצ'סקה קצ'יני
תזמורת הבארוק ירושלים
מנצח: דוד שמר
זמרי מיתר אופרה סטודיו
אולם י.מ.ק.א – ירושלים

22.12.19 – 21:00 – שלך א. כורם
איה כורם בפרשנות אישית לשירי לאונרד כהן
נוקטורנו – ירושלים

22.12.19 – 21:30 – יאמאס בחגיגה של מוזיקה יוונית
אוסליבן – שד' המלאכה 121, מודיעין

23.12.19 – 19:30 – סיפור אהבה עם השפה העברית
עם: מאיר שלו
קנטה – גן העיר – אבן גבירול 71, תל אביב

23.12.19– 20:00 – שחרורו של רוג'רו מהאי של אלצ'ינה
אופרה בבימוי מלא מאת: פנצ'סקה קצ'יני
תזמורת הבארוק ירושלים
מנצח: דוד שמר
זמרי מיתר אופרה סטודיו
אולם צוקר – היכל התרבות, תל אביב

24.12.19 – 12:00 ו- 15:00 – הנסיך הקטן
עיבוד מוזיקלי-תאטרלי לסיפור "הנסיך הקטן"
מוזיקה: יהודה זיסאפל
זמרת: קרני זיסאפל
צוותא – אבן גבירול 30, תל אביב

24.12.19 – 20:30 – הבשורה על פי רולינג: נצרות בהארי פוטר
עם: אמנון הלל
הסליק – חיפה

25.19.19 – 19:30 – הסמרטפון באולם הקונצרטים
התזמורת הקאמרית הישראלית
מנצח: רוני פורת
כינור: רודה אלבס
כתיבה: נדיה רז חכם קרקוצקין
מרכז המוזיקה העירוני – שארית ישראל 10, יפו
הכניסה חופשית

25.12.19 – 20:00 – הנדל: יהודה המכבי
האנסמבל הקולי הישראלי
מנצח: יובל בן עוזר
שחקן: תומר שרון
דניאלה סקורקה: סופרן
אלון הררי: אלט
רון זילברשטיין: טנור
עודד רייך: בס
נגני התזמורת הסימפונית ירושלים
תאטרון ירושלים – מרכוס 20, ירושלים

25.12.19 – 20:30 – קונצרט לחג המולד
כנסיית עמנואל – בר הופמן 15, תל אביב

25.12.19 – 20:30 – הטוב, הרע ופרידריך ניטשה
עם: ג'רמי פוגל
אלכסנדר בר – באר שבע

25.12.19 – 21:00 – כמו צמח בר
הקוורטט מארח את רחל שפירא
טוקהאוס – נמל תל אביב

26.12.19 – 20:30 – ספרים בסמטה: איגי דיין / חוה
על הספר "חוה" ישוחחו איריס גנור ואיגי דיין
מוזיקה: שירים מתוך "תבואות הרוח" – איגי דיין
תאטרון הסמטה – סמטת מזל דגים 8, יפו

26.12.19 – 21:00 – היו לילות: מופע משירי מרדכי זעירא
עם: תמר גלעדי, רמי הראל, דלית עופר, ספי עספורי וז’וקה פרפניאן
בית אקו"ם – האנגר 22, נמל תל אביב

27.12.19 – 11:00 – סיור גלריות במבט מגדרי
שביל המרץ 5 – תל אביב

27.12.19 – 12:00 – שבתרבות עם ארז ביטון
צוותא – אבן גבירול 30, תל אביב

27.12.19 – 12:00 – הקוורטט מארח את יורם טהרלב
צוותא – אבן גבירול 30, תל אביב

28.12.19 – 10:30 – בטהובן: כל שלישיות הפסנתר – חלק ב'
יונתן זק פסנתר
סעידה ברלב כינור
שמחה חלד צ'לו
שלישיית פסנתר בסול מג'ור אופ. 1 מס. 2
שלישיית פסנתר במי במול מג'ור אופ. 70 מס.2
שלישיית פסנתר בסי במול מג'ור אופ. 97 (ארכידוכס)
צוותא – אבן גבירול 30, תל אביב

28.12.19 – 12:30 – בטהובן: סונטות לכינור ולפסנתר
אסי מתתיאס כינור
ויקטור סטניסלבסקי פסנתר
סונטה מס' 3 במי במול מג'ור אופוס 12 מס'3
סונטה מס' 10 בסול מג'ור אופוס 96
צוותא – אבן גבירול 30, תל אביב

28.12.1-9 – 13:00 – הנדל: יהודה המכבי
האנסמבל הקולי הישראלי
מנצח: יובל בן עוזר
שחקן: תומר שרון
דניאלה סקורקה: סופרן
אלון הררי: אלט
רון זילברשטיין: טנור
עודד רייך: בס
נגני התזמורת הסימפונית ירושלים
הכנסייה היוונית אורתודוקסית – חיפה

28.12.19 – 20:00 – מרתון יצירות בטהובן
תזמורת נתניה הקאמרית הקיבוצית
מנצח: דורון סלומון
כינור: גלעד הילדסהיים
צ'לו: שמחה חלד
סימפוניה מס' 7
הקונצ'רטו המשולש לפסנתר, כינור וצ'לו
צוותא – אבן גבירול 30, תל אביב

28.12.19 – 21:00 – שלך א. כורם
איה כורם בפרשנות אישית לשירי לאונרד כהן
מרכז ענב לתרבות – גן העיר, אבן גבירול 71, תל אביב

מארועי השבוע בתרבות וספרות – 15-21.12.2019

15.12.19 – 20:30 – רומנטיקה בשניים ובשלושה
אלכסנדר פבלובסקי – כינור
קיריל זלוטניקוב – צ'לו
עינב ירדן – פסנתר
ברהמס: סונטה לצ'לו ולפסנתר מס' 1 במי מינור, אופ. 38
גריג: סונטה לכינור ולפסנתר מס' 3 בדו מינור, אופ. 45
שומאן: שלישיית פסנתר מס' 2 בפה מז'ור, אופ. 80
הקונסרבטוריון הישראלי למוזיקה – לואי מרשל 25, תל אביב

17.12.19 – 11:00 – פנינו אל השמש העולה – חניכי תנועות הנוער החלוציות ובוגריהם בני הדור השני
"שתלתם ניגונים בי אמי ואבי" – היהדות החילונית של בוגרי התנועות
עם: ד"ר שאול פז
צוותא – אבן גבירול 30, תל אביב

17.12.19 – 19:30 – פונטנלה: המילון המשפחתי
עם: מאיר שלו
קתדרה
מוזיאון ארץ ישראל – חיים לבנון 2, תל אביב

17.12.19 – 20:00 – מגניפיקט
אנסמבל בארוקדה
מנצח: אנדרס מוסטונן
אנסבמל זמרי המדריגל
יעלה אביטל, סופרן – מאיה אמיר, מצו סופרן
מיצירות: רוסי, מונטוורדי, ויוואלדי
מוזיאון תל אביב לאמנות – שד' שאול המלך 27, תל אביב

17.12.19 – 20:00 – שחרורו של רוג'רו מהאי של אלצ'ינה
אופרה בבימוי מלא מאת: פנצ'סקה קצ'יני
תזמורת הבארוק ירושלים
מנצח: דוד שמר
זמרי מיתר אופרה סטודיו
אולם קריגר חיפה

17.12.19 – 21:00 – התרנגולים – הרמיקס
תזמורת המהפכה
המשכן לאמנויות הבמה – שאול המלך 19, תל אביב

18.12.19 – 19:00 – במקום גרניום / ליה נירגד
השקה
תולעת ספרים – מזא"ה 7, תל אביב

18.12.19 – 19:30 – ביוגרפיות תנ"כיות: משה
עם: ד"ר מיכה גודמן
קתדרה
מוזיאון ארץ ישראל – חיים לבנון 2, תל אביב

18.12.19 – 20:30 – ערב סיפורים אמיתיים
מרכז אדמונד דה-רוטשילד – שד' רוטשילד 104, תל אביב
הכניסה ללא תשלום

18.12.19 – 21:00 – דודאים, פרברים ומה שביניהם
עם: ישראל גוריון ואורי הרפז
בית היוצר – האנגר 22, נמל תל אביב

18.12.19 – 21:30  – שורט'ס להמונים: ערב סיפורים קצרים
בר גיורא – אבן גבירול 30, תל אביב

19.12.19 – 17:00 – מגדר ועולם משתנה: סיור במוזיאון תל אביב
הממגדרת
מוזיאון תל אביב לאמנות – שד' שאול המלך 27, תל אביב

19.12.19 – 20:00 – מגניפיקט
אנסמבל בארוקדה
מנצח: אנדרס מוסטונן
אנסבמל זמרי המדריגל
יעלה אביטל, סופרן – מאיה אמיר, מצו סופרן
מיצירות: רוסי, מונטוורדי, ויוואלדי
אודיטוריום וייל – הנוטע 4, כפר שמריהו

19.12.19 – 20:00 – "בבל" – אבי בנימין טריו
מופע סוף שנת 2019
מוזיאון ראלי – קיסריה
הכניסה ללא תשלום

19.12.19 – 20:00 – ערב לזכר עמוס עוז
במלאת שנה לפטירתו
בית ביאליק – ביאליק 22, תל אביב

19.12.19 – 21:00 – שלך א. כורם
איה כורם בפרשנות אישית לשירי לאונרד כהן
נוקטורנו – ירושלים

20.12.19 – 9:15 – סיור בעקבות נשים ואהבות
עם: עופרה ברק
נווה צדק – תל אביב

20.12.19 – 10:00 – דוניא / עודא בשאראת
השקה
עורכת ומנחה:  ד"ר ורה קורין-שפיר
בית דניאל – בני דן 62, תל אביב

20.12.19 – 11:00 – הסוכן המסור
קריאה פומבית ראשונה למחזה מקורי חדש מאת: נעמי לויצקי ועודד קוטלר
צוותא – אבן גבירול 30, תל אביב

20.12.19 –  21:00 – יובל שר יוסי
אורחת מיוחדת: רבקה מיכאלי
המשכן לאמנויות הבמה – שד' שאול המלך 19, תל אביב

20.12.19 – 21:00 – הדלקת נר ומפגש עם מתן חרמוני
יהודה המכבי – תל אביב

21.12.19 – 10:30  – בטהובן: כל היצירות לצ'לו ולפסנתר: חלק ב'
הלל צרי – צ'לו
ארנן ויזל – פסנתר
סונטה מס'4 בדו מג'ור אופוס 102 מס'1
סונטה מס' 2 בסול מינור אופ' 5 מס'2
ואריציות על נושא מתוך "חליל הקסם" מאת מוצרט (ללא אופוס)
סונטה מס' 3 בלה מז'ור אופ' 69
צוותא – אבן גבירול 30, תל אביב

21.12.19 – 13:00 – בטהובן: כל המוזיקה לשלישיות פסנתר – חלק א'
יונתן זק פסנתר
סעידה ברלב כינור
שמחה חלד צ'לו
שלישיית פסנתר  במי במול מג'ור אופ.1 מס.1
שלישיית פסנתר  בדו מינור אופ.1 מס.3
ואריאציות קקדו בסול מג'ור אופוס 121A
שלישייה ברה מג'ור אופ. 70 מס.1 ("רוחות")
צוותא – אבן גבירול 30, תל אביב

21.12.19 – 12:00 – מגניפיקט
אנסמבל בארוקדה
מנצח: אנדרס מוסטונן
אנסבמל זמרי המדריגל
יעלה אביטל, סופרן – מאיה אמיר, מצו סופרן
מיצירות: רוסי, מונטוורדי, ויוואלדי
כנסיית קרית יערים – אבו גוש

מארועי השבוע בתרבות וספרות 8-14.12.19

8.12.19 – 10:00 – ש"י עגנון: תהילה, זקנה אחת היתה בירושלים
מרצה: ד"ר רוחמה אלבג
מדיטק – גולדה מאיר 6, חולון

8.12.19 – 19:30 – מופע התרמה: עמותת "מחושך לאור"
עם: אחינעם ניני וגיל דור
היכל התרבות – סביון

8.12.19 – 19:30 – הומור ב"הארי פוטר"
עם: אמנון הלל
בר גיורא – אבן גבירול 30, תל אביב

8.12.19 – 20:30 – המטאור הסיני בישראל
אנסמבל סולני תל אביב
פסנתר: ג'יה יואן
הקונסרבטוריון הישראלי למוזיקה – לואי מרשל 25, תל אביב

להמשיך לקרוא

מארועי השבוע בתרבות וספרות 1-7.12.19

1.12.19 – 18:30 – איך דונטלו, רפאל, קרואג'ו ואחרים מתארים את יוחנן המטביל?
מרצה: ד"ר אפי זיו
מדיטק – גולדה מאיר 6, חולון

1.12.19 – 20:30 – גולת תל אביב: מפגש עם סיגלית בנאי
משיב הרוח – אהרון רבינוביץ' 33, ירושלים
הכניסה חופשית

2.12.19 – 19:30 – חגיגות 80 לקרן התרבות אמריקה-ישראל
גאלה
היכל התרבות – הוברמן 1, תל אביב

2.12.19 – 20:30 – שייקספיר מאוהב בסינפונייטה
בטהובן: "קוריאולן" פתיחה, אופ' 62
הנדל: "מוסיקה על פני המים", סוויטה לתזמורת
הנדל: קונצ'רטו לנבל בסי-במול מז'ור
מנדלסון: "חלום ליל קיץ", אופ' 61 – בשילוב קטעי משחק מהמחזה הנודע מאת שייקספיר.
הסינפונייטה הישראלית באר שבע
ניר קברטי – מנצח
טלי גלזר – נבל
שחקני "גודמן – ביה"ס למשחק בנגב"
המשכן לאמנויות הבמה – באר שבע

להמשיך לקרוא

מארועי השבוע בתרבות וספרות 22-30.11.19

22.11.19 – 10:00 – "אדל": מפגש עם יוכי ברנדס
עורכת ומנחה: ד"ר ורה קורין-שפיר
בית דניאל – בני דן 62, תל אביב

22.11.19 – 13:30  –ג'ונג'ון
מקהלת מורן
היכל התרבות – הוברמן 1, תל אביב

22.11.19 – 15:00 – "ההר הלבן" / שאול בן אמיתי
השקה
לבונטין 7, תל אביב
הכניסה חופשית

להמשיך לקרוא

מארועי השבוע בתרבות וספרות 17-21.11.19

 

שימו לב: החל מהשבוע "לוח האירועים" יעלה בעמוד נפרד מביקורות הספרים

17.11.19 – 10:00 – אורי צבי גרינברג: שיר הבית ההוא
מרצה: ד"ר רוחמה אלבג
מדיטק – גולדה מאיר 6, חולון

17.11.19 – 10:30 – "ותהי לנציב מלח"
מרצה: פרופ' חיים באר
מוזיאון טיקוטין לאמנות יפנית – שד' הנשיא 89, חיפה

17.11.19 – 20:30 – רביעיית פאבל האס
ורוניקה ירוסקובה – כינור
מארק צוויבל – כינור
ייז'י קאבט – ויולה
פטר יארוסק – צ'לו
סמטנהרביעיית כלי קשת מס' 2 ברה מינור
מרטינורביעיית כלי קשת מס' 2
בטהובןרביעיית כלי קשת מס' 9 בדו מז'ור, אופ. 59 מס' 3 ("רזומובסקי 3")
הקונסרבטוריון הישראלי למוזיקה – לואי מרשל 25, תל אביב
להמשיך לקרוא

מארועי השבוע בתרבות וספרות 10-16.11.2019

10.11.19 – 20:30 – אנסמבל סולני תל אביב
סופרן: קרן הדר
פסנתר: תום בורו
גרשוין – שיר ערש
מוצרט – קונצ'רטו לפסנתר מס' 12
בעז בן משה – "התפוח המתוק" – שירי אהבה  לטקסטים של שייקספיר,וויילד ועוד
גרשוין – שירים לקול ולתזמורת
ארגוב –  שיר משמר, זה לא בשבילי
עידן רייכל – ממעמקים, מחכה
הקונסרבטוריון הישראלי למוזיקה – לואי מרשל 25, תל אביב

10.11.19 – 21:00 – על רציחות פוליטיות
פודקאסט לייב של האוניברסיטה הפתוחה וגלי צה"ל
עם: פרופ' תמר הרמן ופרופ' אורן סופר אדרבא
טוקהאוס – נמל תל אביב

להמשיך לקרוא

מארועי השבוע בתרבות וספרות 3-10.11.19

3.11.19 – 18:30 – אדריכלות הכנסייה: פענוח הצופן הנוצרי באומנות
עם: ד"ר אפי זיו
מדיטק – גולדה מאיר 6, חולון

3.11.19 – 20:00 – אורח בלתי צפוי
התזמורת הקאמרית הקיבוצית נתניה
מנצח: כריסטיאן לינדברג | סולן: נילס לאנדגרן – אמן ג'אז
לודוויג ואן בטהובן: סימפוניה מס' 7
ריצ'רד רוג'רס: נעימה מסורתית/עיבוד מגנוס לינדגרן: "הקריסטלים מפינה"
בנגט ארנה וולין/ עיבוד מגנוס לינדגרן: פרידה
פרדריק הוגברג:  "האחים רודולפיני".
היכל התרבות – נתניה

3.11.19 – 20:00 – מיסה של באך, רקוויאם של מוצרט
הקאמרטה הישראלית, ירושלים
אבנר בירון מנצח
דניאלה סקורקה סופרן
ניצן אלון מצו סופרן
דניאל יוהנסון טנור
פליקס קמפ –בריטון
יוסף ברדנשוילי / דמות, לתזמורת קאמרית
י. ס. באך / מיסה לותרנית, רי"ב 235
מוצרט / רקוויאם, ק' 626
מוזיאון תל אביב לאמנות

להמשיך לקרוא

מארועי השבוע בתרבות וספרות – 27.10-2.11.19

27.10.19 – 10:00 – דבורה בארון: היה אביב בעיירה
מרצה: ד"ר רוחמה אלבג
מדיטק – גולדה מאיר 6, חולון

27.10.19 – 10:30 – המשפחה הראשונה
מרצה: פרופ' חיים באר
מוזיאון טיקוטין לאמנות יפנית – שד' הנשיא 89, חיפה

27.10.09 – 19:30– אורח בלתי צפוי
התזמורת הקאמרית הקיבוצית נתניה
מנצח: כריסטיאן לינדברג | סולן: נילס לאנדגרן – אמן ג'אז
לודוויג ואן בטהובן: סימפוניה מס' 7
ריצ'רד רוג'רס: נעימה מסורתית/עיבוד מגנוס לינדגרן: "הקריסטלים מפינה"
בנגט ארנה וולין/ עיבוד מגנוס לינדגרן: פרידה
פרדריק הוגברג:  "האחים רודולפיני".
בית גבריאל – מועצה אזורית עמק הירדן

להמשיך לקרוא