אודות

מקסם טלוויזיה נראה רחוק בהשוואה למסע אל תוך הדף. להיות בתוך ספר. להתגנב פנימה, אל קפל המפגש בין שני דפים, לחיות במקום שעינייך חולפות בו על פני המילים ומציתות עולם שלם של עשן וסכנה, צבע ועונג שלו. מסע שאף אחד אינו יכול לקטוע במעבר לערוץ אחר. קסם מתמשך. (מתוך מעוף העורב מאת אן-מרי מקדונלד)
Giovanni Battista Niccolini Readingכשהייתי צעירה מאוד קראתי תמיד שלושה ספרים במקביל. הייתי ילדה חנונית (אז לא ידעו מה זה חנונים) שלא יצאה לשחק בחוץ, כי בדיוק הייתי באמצע ספר. לכן עד היום אני לא ממש יודעת לקפוץ בחבל או לשחק בחמש אבנים. אבל אני יודעת מהו מצח בהט, מהם שיחי גלמושים ומיהי אן-קורדיליה., ומכירה את כל חברי השביעיה הסודית והחמישיה הסודית.
אחר כך קראתי את הספרים בספריה, על פי הסדר על המדפים… ואת ספרי עם עובד, על פי סדר הוצאתם… השם ״אלה יווניה״ או Greek Goddess בלשון לועז הוא השם בו התחלתי לפרסם סקירות ספרים, כינויי כמנהלת פורום ספרים ב-ynet, ועל כן השארתיו בשם הבלוג. איריס היא אלת הקשת בענן במיתולוגיה היוונית, ומכאן מקור הכינוי. כל אוהבות ואוהבי הספרים באשר הם מוזמנות ומוזמנים לבקר. ליצירת קשר כתבו ל-iris ב-irisganor.com, ותבואו על הברכה.

19 תגובות לפוסט אודות

 1. שלום לאלה יווניה,
  אני מחבר לוינזון לאוניד ואני הוצאתי לאור ספר "ילדי פושקין" על בוהמה רוסית בתל אביב בשנות 90. הרומן מתורגם מרוסית על ידי דינה מרקון. אני מבקש לך לקרוא. העם אפשר לשלוח לך הספר?
  בכבוד רב,
  לאוניד

 2. שלום לאלה יווניה,
  אני מחבר לוינזון לאוניד ואני הוצאתי לאור ספר "ילדי פושקין" על בוהמה רוסית בתל אביב בשנות 90. הרומן מתורגם מרוסית על ידי דינה מרקון. אני מבקש לך לקרוא. העם אפשר לשלוח לך הספר בוודי בלי שום התחייבות לביקורת.
  בכבוד רב,
  לאוניד

  1. תודה, לאוניד

   בשלב הזה אני קצת עמוסה.
   אשמח לחזור אליך בעתיד הלא רחוק.

   ושוב – תודה רבה רבה

   איריס

 3. שלום איריס
  אני עובדת במשרד יחצי ציבור של סרטים
  אנו מעוניינים להזמין אותך להקרנות של סרטים שעובדו מספרים,
  האם אפשר לקבל את פרטייך על מנת שנוכל להזמינך?

 4. היי אירס
  קוראים לי שירי, אני עובדת בחברת יחצ של סרטים
  לעיתים אנו עובדים על סרטים שעובדו מספרים, ונשמח להזמין אותך להקרנות האלו
  אם זה מתאים, אשמח לקבל את פרטייך שאשלח הזמנות במייל
  תודה
  שירי

 5. היי,
  שמי רונן צור כותב הספר "מר זי גיבור על שונה"
  הספר יצא לאור והוא נמכר בחנויות דיגיטליות מובילות ובאתר שלי
  http://www.mr-z-eyes.com
  אשמח אם זה מתאים לעשות שיתוף פעולה תמורת חשיפה בבלוג / לייק בדף הפייסבוק /www.facebook.com/mrzeyes ,
  אתן 20 ספרים דיגיטלים למשתתפים בהגרלה,
  תודה רונן צור

  1. רונן שלום,

   תודה רבה על הצעתך. לצערי לא אוכל בשלב הזה לסייע.

   בהצלחה עם הספר החדש

 6. שלום לאלה
  הגעתי דרך קישור באתר אחר לפוסט שלך: 2018 – סיכום שנה והמלצות.
  מבחינתי זה באמת הקרם של הקרם מבחינת מיקוד ההמלצות, והשאלה שלי היא אם יש לך עוד פוסטים מרכזים כאלו באתר? (אם יש, לא הצלחתי להגיע אליהם דרך תיבת החיפוש).

  Σε ευχαριστώ πολύ

 7. היי, קוראים לי אור לב, אני בת 30 ובמשך 10 שנים כתבתי ספר בשם ”להילחם ב- OCD“ – ספר על ההתמודדות עם OCD והחיים בכלל מנקודת המבט של המתמודדת. הספר נועד לעזור למתמודדי וליקיריהם להבין כיצד ההפרעה משפיעה על חיי היום יום וכיצד חושב מי שיש לו OCD. הספר מכיל בין היתר טיפים להתמודדות וניצחון ההפרעה.
  הספר עוזר להסביר את ההפרעה ולהעלות את המודעות אליה והוא הספר הראשון שנכתב מנקודת המבט של המתמודד ולא של פסיכולוג או פסיכיאטר. אשמח אם תבחרי לקרוא אותו. https://fighting-ocd.lamitmoded.org/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *