ארכיון יומי: 14 במרץ 2020

לוח ארועים שבועי – 15-21.3.2020

הערת המלביה"ד: נכון, ימי קורונה וזה, ויש סיכוי שחלק אם לא כל האירועים יבוטלו.
הרשימה מעודכנת על פי מה שידוע כרגע; יש לבדוק בסמוך לארועים עצמם (הערה נכונה לכל זמן, אך במיוחד עתה).
יכול להיות שאני אופטימית, או נאיבית, או סתם לא מודעת למה שקורה.
אבל אולי, רק אולי, ישתנה פתאום המצב לטובה – ואז לאן תלכו אם לא תדעו?

יום ראשון – 15.3.2020

15.3.2020 – 18:00 – הסלון הספרותי: על הדבש ועל המוות / ערן בר גיל
מנחה: ד"ר אריק גלסנר
עם: ערן בר גיל
משכנות שאננים – ימין משה, ירושלים

יום שני – 16.3.2020

16.3.2020 – 19:30 – שבעת הסלילים של יונה וולך
הקרנת הסרט ושיחה עם הבמאי
בית יד לבנים – רמת השרון

16.3.2020 – 20:00 – נתן יונתן בצוותא
מנחה: נועם סמל
צוותא – אבן גבירול 30, תל אביב

16.3.2020 – 20:30 – מראה שחורה וסיפורה של שפחה
עם: יונתן גת וד"ר הדס כהן
אלכסנדר בירגארדן – מודיעין

יום שלישי – 17.3.2020

17.3.2020 – החל מ- 14:00 – חגיגות פטריק הקדוש
מולי בלומס – הירקון 100, תל אביב

17.3.2020 – 20:30 – התרנגולים: הרמיקס
עם: תזמורת המהפכה
אודיטוריום – שד' הנשיא 140, מרכז הכרמל, חיפה

17.3.2020 – 20:30 – פסטיבל באך בירושלים: מבחר קנטטות וקונצ'רטי
דוד שמר, מנצח וסולן בצ'מבלו (ישראל)
עודד רייך, בס
תזמורת הבארוק ירושלים
הנדל- הפתיחה לאופרה "רינלדו"
קנטטה רי"ב 56 : "בחדווה אשא את הצלב"
הקונצ'רטו הברנדנבורגי מס' 5- סולנים עידית שמר ודוד שמר.
קנטטה רי"ב 82- "די לי"
אולם הכנסים – ימק"א – ירושלים

17.3.2020 – 21:00 – דניאל רובין והלהקה
נוקטורנו – בצלאל 7, ירושלים

יום רביעי – 18.3.2020

18.3.2020 – 19:30 – דיסנילוגיה: קיצור תולדות הנסיכות
עם: דורון פישלר
סוראמארה – סעדיה גאון 24, תל אביב

18.3.2020 – 20:15 – אגי משעול: נביאה בעירה
מתנ"ס גדרות

יום חמיישי – 19.3.2020

19.3.2020 – 20:00 – כאור בשולי הענן: סיפור חייה ויצירתה של לאה גולדברג
עם: ד"ר מוטי זעירא, מיטל טרבלסי
האוניברסיטה הפתוחה – רעננה

יום ששי – 20.3.2020

20.3.2020 – 10:00 – מחברת משלך / שרית אליהו ועדי ברוש
השקה
סיפור פשוט – שבזי 36, נווה צדק, תל אביב

20.3.2020 – 11:30 – מיתרים שלובים
עם זמרי מורן ורביעיית דולצ'ה
צוותא – אבן גבירול 30, תל אביב

20.3.2020 – 12:00- ארץ אביונה: חייה ושירתה של לאה גולדברג
עם: פרופ' נסים קלדרון
בר גיורא – אבן גבירול 30, תל אביב

20.2.2020 – 14:00 – משפחות אמיתיות ובדיוניות
עם: מאיר שלו
טוקהאוס – נמל תל אביב

20.3.2020 – 14:00 – פסטיבל באך בירושלים: הסונטות לחליל
דוד שמר, צ'מבלו; עידית שמר, חליל; אורית מסר-יעקובי, צ'לו
אולם הכנסים – ימקא – ירושלים

שבת – 21.3.2020

21.3.2020 – 11:11 – שחרית מוזיקלית: ברהמס, סטרווינסקי, ברוך, ארנסקי
אסי מתתיאס כינור | שמחה חלד  צ'לו |  ויקטור סטניסלבסקי פסנתר
ברהמס: סונטה לצ'לו ופסנתר במי מינור אופ.38
סטרווינסקי: דיברטימנטו לכינור ופסנתר בעקבות "נשיקת הפייה" מאת צ'ייקובסקי
ברוך:  "כל נדרי" לצ'לו ופסנתר אופ.47
ארנסקי : שלישיית פסנתר מס.1 ברה מינור אופ.32
צוותא – אבן גבירול 30, תל אביב

21.3.2020 – 20:00 – נורית גלרון
גריי – יהוד

21.3.2020 – 21:00 – שומרות לילה
טרמינל 4 – מתחם התחנה, תל אביב

 

בתקווה לימים מלאי שמחה ובריאות