מארועי השבוע בתרבות וספרות 29.12.19 – 4.1.20

שבוע חדש, שנה חדשה. אלה כמה מארועי השבוע הקרוב. אם תרצו

29.12.19 – 20:00 – הפילהרמונית הצעירה בחיפה
מנצח וסולן: איתי צרי
אדוארד אלגר: לארגטו מתוך סרנדה למיתרים במי מינור אופ. 20
יוזף היידן: קונצ'רטו לצ'לו בדו מז'ור
סזאר פרנק: סימפוניה ברה מינור
ז'ורז' ביזה: קטעים מתוך סואיטות "כרמן"
אודיטוריום חיפה – שד' הנשיא 138

29.12.19 – 20:30 – הנדל: יהודה המכבי
האנסמבל הקולי הישראלי
מנצח: יובל בן עוזר
שחקן: תומר שרון
דניאלה סקורקה: סופרן
אלון הררי: אלט
רון זילברשטיין: טנור
עודד רייך: בס
נגני התזמורת הסימפונית ירושלים
המשכן לאומנויות הבמה – רעננה

29.12.19 – 20:30 – חנוכריסמס: קונצרט חגיגי
עם: אנסמבל זמרי מורן
צוותא – אבן גבירול 30, תל אביב

30.12.19 – 20:30 – האפיפיור לובשת פראדה: בין אופנה לדת
עם: יערה קידר
מרכז ענב לתרבות – גן העיר, אבן גבירו 71, תל אביב

31.12.19- – 17:00 – קוראים עמוס עוז
במלאת שנה לפטירתו
קתדרה
מוזיאון ארץ ישראל – חיים לבנון 2, תל אביב

31.12.19 – 20:00 – געגועים לשנות ה-60
עם: להקת הסיקסטיז
מוזיאון תל אביב לאמנות – שד' שאול המלך 27, תל אביב

31.12.19 – 20:30 – יהדות ישראלית על פי אלתרמן
מרכז ברודט – צייטלין 22, תל אביב

1.1.20 – 18:30 – אמנות בדלת האחורית: מוואן גוך ועד לסימפסונים
מרצה: תמר סופר
מדיטק – גולדה מאיר 6, חולון

1.1.20 – 19:30 – שדרכם ליטול ואין דרכם לתת
מרצה: חיים באר
קתדרה
מוזיאון ארץ ישראל – חיים לבנון 2, תל אביב

1.1.20 – 19:30 – המגדלנה: ארטמיזיה ג'נטילסקי והקרווג'יזם הנשי
מרצה: יונתן הירשפלד
קתדרה
מוזיאון ארץ ישראל – חיים לבנון 2, תל אביב

1.1.20 – 20:00 – קול האהבה
אנסמבל מצו-דיוינה מארחים את קלייר דבונו
מוסיקה קאמרית מימי הביניים ופניני בארוק עם יצירות מאיטליה וצרפת.
אולם צוקר – היכל התרבות, הוברמן 1, תל אביב

2.1.20 – 11:00 – איך לתרגם נכון?
מרצה: פרופ' נסים קלדרון
אורח: דורי פרנס
מדיטק – גולדה מאיר 6, חולון

2.1.20 – 17:30 – יום הדין האחרון
עם: יסכה הרני וד"ר דורון לוריא
קתדרה
מוזיאון ארץ ישראל – חיים לבנון 2, תל אביב

2.1.20 – 20:00 – ארץ עיר ילדה: סלון ספרותי מוזיקלי
אצל יעל נוסבאום

2.1.20 – 20:00 – המטפחת של ורוניקה – הספרות הישראלית והברית החדשה
ערב לכבוד צאת ספרה של רות קרטון בלום
בית ביאליק – ביאליק 22, תל אביב

2.1.20 – 20:30 –  הנדל: יהודה המכבי
האנסמבל הקולי הישראלי
מנצח: יובל בן עוזר
שחקן: תומר שרון
דניאלה סקורקה: סופרן
אלון הררי: אלט
רון זילברשטיין: טנור
עודד רייך: בס
נגני התזמורת הסימפונית ירושלים
מוזיאון תל אביב לאמנות – שד' שאול המלך 27, תל אביב

3.1.20 – 11:00 – שנה בלי עמוס עוז
עריכה והנחייהעודד קוטלר
משתתפים: אבשלום (אבו)  וילן, שי חולדאי, בלהה בן אליהו, שירה חדד
שירה וקריאהלאורה ריבלין ושאול בסר
צוותא – אבן גבירול 30, תל אביב

3.1.20 – 21:30 – אחינועם ניני וגיל שוחט
היכל התרבות – קרית מוצקין

4.1.20 – 11:11 – שחרית מוזיקלית: מנדלסון, ברהמס, פורה
שולי ווטרמן ויולה
יוני עציון צ'לו
אנה קייסרמן פסנתר
מנדלסון: טריו 2 בדו מינור
ברהמס: טריו אופוס 101 בדו מינור
פורה: רביעייה בדו מינור אופוס 15
צוותא – אבן גבירול 30, תל אביב

4.1.20 – 11:30 – איתמר פוגש ארנב
אופרה לילדים מאת דוד גרוסמן ויוני רכטר
במאי: אלי גורנשטיין
אורח מיוחד: דוד גרוסמן (מספר)
אלי גורנשטיין (ארנב)
עדי צ'זרה (איתמר)
זמרי האנסמבל הקולי הישראלי
לטם עזנר, מעבדת
תומר בר, פסנתרן
מוזיאון תל אביב לאומנות – שד' שאול המלך 27, תל אביב

4.1.20 – 19:30 – מריאן ולאונרד
סינמטק – הארבעה 5, תל אביב

 

בילוי נעים


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *