מארועי השבוע בתרבות וספרות 22-28.12.19

כן, תמונה קצת אחרת השבוע, כי השבוע אארח את איגי דיין לשיחה על ספרו "חוה" בערב של ספרים בסמטה.
יום חמישי – 26.12.19 בשעה 20:30 בתאטרון הסמטה ביפו

וליתר הארועים השבוע:

22-25.12.19 – פסטיבל תל אביב לשירה

22-30.12.19 – תחרויות האביב 2020
קרן התרבות אמריקה-ישראל
מוזיאון תל אביב לאמנות – שד' שאול המלך 27, תלאביב

22.12.19 – 10:30 – בדרך אל העקדה
הגיבורים הטרגיים של המקרא בראי השירה העברית
מרצה: פרופ' חיים באר
מוזיאון טיקוטין לאמנות יפנית – שד' הנשיא 89, חיפה

22.12.19 – 20:00 – שחרורו של רוג'רו מהאי של אלצ'ינה
אופרה בבימוי מלא מאת: פנצ'סקה קצ'יני
תזמורת הבארוק ירושלים
מנצח: דוד שמר
זמרי מיתר אופרה סטודיו
אולם י.מ.ק.א – ירושלים

22.12.19 – 21:00 – שלך א. כורם
איה כורם בפרשנות אישית לשירי לאונרד כהן
נוקטורנו – ירושלים

22.12.19 – 21:30 – יאמאס בחגיגה של מוזיקה יוונית
אוסליבן – שד' המלאכה 121, מודיעין

23.12.19 – 19:30 – סיפור אהבה עם השפה העברית
עם: מאיר שלו
קנטה – גן העיר – אבן גבירול 71, תל אביב

23.12.19– 20:00 – שחרורו של רוג'רו מהאי של אלצ'ינה
אופרה בבימוי מלא מאת: פנצ'סקה קצ'יני
תזמורת הבארוק ירושלים
מנצח: דוד שמר
זמרי מיתר אופרה סטודיו
אולם צוקר – היכל התרבות, תל אביב

24.12.19 – 12:00 ו- 15:00 – הנסיך הקטן
עיבוד מוזיקלי-תאטרלי לסיפור "הנסיך הקטן"
מוזיקה: יהודה זיסאפל
זמרת: קרני זיסאפל
צוותא – אבן גבירול 30, תל אביב

24.12.19 – 20:30 – הבשורה על פי רולינג: נצרות בהארי פוטר
עם: אמנון הלל
הסליק – חיפה

25.19.19 – 19:30 – הסמרטפון באולם הקונצרטים
התזמורת הקאמרית הישראלית
מנצח: רוני פורת
כינור: רודה אלבס
כתיבה: נדיה רז חכם קרקוצקין
מרכז המוזיקה העירוני – שארית ישראל 10, יפו
הכניסה חופשית

25.12.19 – 20:00 – הנדל: יהודה המכבי
האנסמבל הקולי הישראלי
מנצח: יובל בן עוזר
שחקן: תומר שרון
דניאלה סקורקה: סופרן
אלון הררי: אלט
רון זילברשטיין: טנור
עודד רייך: בס
נגני התזמורת הסימפונית ירושלים
תאטרון ירושלים – מרכוס 20, ירושלים

25.12.19 – 20:30 – קונצרט לחג המולד
כנסיית עמנואל – בר הופמן 15, תל אביב

25.12.19 – 20:30 – הטוב, הרע ופרידריך ניטשה
עם: ג'רמי פוגל
אלכסנדר בר – באר שבע

25.12.19 – 21:00 – כמו צמח בר
הקוורטט מארח את רחל שפירא
טוקהאוס – נמל תל אביב

26.12.19 – 20:30 – ספרים בסמטה: איגי דיין / חוה
על הספר "חוה" ישוחחו איריס גנור ואיגי דיין
מוזיקה: שירים מתוך "תבואות הרוח" – איגי דיין
תאטרון הסמטה – סמטת מזל דגים 8, יפו

26.12.19 – 21:00 – היו לילות: מופע משירי מרדכי זעירא
עם: תמר גלעדי, רמי הראל, דלית עופר, ספי עספורי וז’וקה פרפניאן
בית אקו"ם – האנגר 22, נמל תל אביב

27.12.19 – 11:00 – סיור גלריות במבט מגדרי
שביל המרץ 5 – תל אביב

27.12.19 – 12:00 – שבתרבות עם ארז ביטון
צוותא – אבן גבירול 30, תל אביב

27.12.19 – 12:00 – הקוורטט מארח את יורם טהרלב
צוותא – אבן גבירול 30, תל אביב

28.12.19 – 10:30 – בטהובן: כל שלישיות הפסנתר – חלק ב'
יונתן זק פסנתר
סעידה ברלב כינור
שמחה חלד צ'לו
שלישיית פסנתר בסול מג'ור אופ. 1 מס. 2
שלישיית פסנתר במי במול מג'ור אופ. 70 מס.2
שלישיית פסנתר בסי במול מג'ור אופ. 97 (ארכידוכס)
צוותא – אבן גבירול 30, תל אביב

28.12.19 – 12:30 – בטהובן: סונטות לכינור ולפסנתר
אסי מתתיאס כינור
ויקטור סטניסלבסקי פסנתר
סונטה מס' 3 במי במול מג'ור אופוס 12 מס'3
סונטה מס' 10 בסול מג'ור אופוס 96
צוותא – אבן גבירול 30, תל אביב

28.12.1-9 – 13:00 – הנדל: יהודה המכבי
האנסמבל הקולי הישראלי
מנצח: יובל בן עוזר
שחקן: תומר שרון
דניאלה סקורקה: סופרן
אלון הררי: אלט
רון זילברשטיין: טנור
עודד רייך: בס
נגני התזמורת הסימפונית ירושלים
הכנסייה היוונית אורתודוקסית – חיפה

28.12.19 – 20:00 – מרתון יצירות בטהובן
תזמורת נתניה הקאמרית הקיבוצית
מנצח: דורון סלומון
כינור: גלעד הילדסהיים
צ'לו: שמחה חלד
סימפוניה מס' 7
הקונצ'רטו המשולש לפסנתר, כינור וצ'לו
צוותא – אבן גבירול 30, תל אביב

28.12.19 – 21:00 – שלך א. כורם
איה כורם בפרשנות אישית לשירי לאונרד כהן
מרכז ענב לתרבות – גן העיר, אבן גבירול 71, תל אביב

Share

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *